Szanowni Państwo,
Drogie Koleżanki i Koledzy!

Serdecznie zapraszamy do udziału w XXVI Międzynarodowym Kongresie Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, który odbędzie się w dniach 22-24 września 2022 roku.

W tym roku Kongres ponownie odbywa się w formie stacjonarnej – jesteśmy przekonani, że Katowice po raz kolejny pokażą swoje gościnne oblicze. Chcemy znów dyskutować i wymieniać poglądy na temat najnowszych osiągnięć medycznych nie tylko podczas wykładów, ale także w przerwach między sesjami, przy wydrukowanych plakatach, na stoiskach firm czy też patrząc na zielony dach Centrum Kongresowego.

Dołożyliśmy wszelkich starań, by konstruowany z niezwykłą starannością program naukowy spełnił Państwa oczekiwania, omawiał najnowsze wyniki badań, metod diagnostycznych i terapeutycznych i dał porcję wiedzy do wykorzystania w codziennej praktyce klinicznej.

Wierzymy, że przyjęcie przez Państwa zaproszenia do przewodniczenia sesji, prowadzenia wykładu i/lub przedstawienia pracy oryginalnej, znacząco przyczyni się do wysokiego poziomu merytorycznego naszego Kongresu.

Przygotowaliśmy i oddajemy dla Państwa niezbędnik wykładowcy, który w naszej opinii pozwoli jak najlepiej przygotować się do aktywnego uczestniczenia w obradach podczas wydarzenia.

Dziękujemy za Państwa zaangażowanie.

Do zobaczenia podczas Kongresu!

 

Informator Wykładowcy